Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Aktualności


News

Pielgrzymka maturzystów

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2717

Od lat uczniowie klas maturalnych w okresie między studniówką a maturą pielgrzymują z katechetami i wychowawcami do Częstochowy.

Czytaj artykuł
News

Inauguracja obchodów roku Janusza Korczaka

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2083

"Nie ma dzieci" - są ludzie. - pod tym hasłem - myślą Janusza Korczaka ? będą przebiegały obchody Roku Korczakowskiego. 70 rocznica śmierci Starego Doktora będzie okazją do odświeżenia nauk, idei, przesłań tej niezwykłej postaci.

Czytaj artykuł
News

Wizyta w schronisku dla zwierząt w Opolu

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2802

Przez cały październik i listopad nasi Klubowicze zbierali skrupulatnie każdy grosz na karmę dla zwierzaków ze schroniska. Dodatkowo przeprowadzili akcję zbiórki kocy, ręczników i zabawek dla zwierzaków. Dzięki reklamie w szkolnym radiowęźle oraz plakatom widocznym na szkolnych korytarzach akcja przyniosła oczekiwane rezultaty.

Czytaj artykuł
News

Studniówka

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2612

Tegoroczny BAL STUDNIÓWKOWY maturzystów naszego liceum profilowanego ? kl. III A ? miał miejsce 14 stycznia 2012 roku w restauracji ?Oaza? w Prudniku. Przygotowania do tej imprezy były długie, żmudne, nierzadko stresujące, ale trud organizatorów: rodziców, wychowawczyni, p. Sylwii Rölle, oraz samych maturzystów nie poszedł na marne. Impreza wypadła ŚWIETNIE!

Czytaj artykuł
News

Bal Karnawałowy

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2066

Słuchaczki kl. I i II kierunku - opiekunka dziecięca w ramach realizowanych w Oddziale Żłobkowym Przedszkola Nr 7 w Prudniku zajęć praktycznych uczestniczyły w zabawie karnawałowej.

Czytaj artykuł
News

Szkolne spotkania opłatkowe

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 1964

Prezentujemy bogatą galerię zdjęć z naszych "szkolnych spotkań opłatkowych"

Czytaj artykuł

Moja firma w mojej gminie

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2073

W dniu 3 września 2011r. klasa III a, pod opieką mgr Adrianny Benroth -Raczyk i mgr Sylwii Rölle rozpoczęła realizację projektu pt. ? Moja firma w mojej gminie?, poprzez udział w szkoleniach e-learnigowych. Projekt skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki temu szkoleniu uczniowie mogą dowiedzieć się jak założyć firmę, poznać specyfikę rynku lokalnego, nauczyć się prowadzić badania rynkowe, tworzyć własny plan marketingowy oraz zdobyć informacje jak otrzymać dotacje na własny biznes.

Czytaj artykuł
News

Światowy Dzień Walki z HIV i AIDS

Publikacja: Czwartek, 15 marca 2012r.    Wejść 2251

Dzień pierwszego grudnia od lat obchodzony jest jako Światowy Dzień Walki z HIV/AIDS. Tegoroczne obchody wspomnianego dnia miały w naszej szkole szczególny charakter. Dzięki pani Agnieszce Rawskiej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Prudniku zostały przeprowadzone warsztaty dla uczniów liceum i słuchaczy szkoły policealnej (poprowadziły je panie z Ośrodka Interwencji Kryzysowej).

Czytaj artykuł