Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik
  • Poniedziałek-Piątek

    8:00-15:00

Aktualności


News

Zaopatrzenie pacjenta we wkładki ortopedyczne

Publikacja: Poniedziałek, 18 lutego 2019r.    Wejść 63

15 lutego w Medyku odbyło się spotkanie z Panem Bartkiem Banasiem, przedstawicielem fimy Vasyli Medical pochodzącej z Australii, w ramach projektu "Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach", na którym omówiliśmy zagadnienia związane z zaopatrzeniem pacjenta we wkładki ortopedyczne.

Czytaj artykuł
News

Walentynki w Medyku

Publikacja: Poniedziałek, 18 lutego 2019r.    Wejść 96

14 luty, Walentynki... Przez wielu uważane za bardzo przereklamowane święto. Faktycznie, to tylko kolejna okazja na zarobek poprzez akcje związane z tym dniem ale w Medyku, jako że zawsze panuje przyjazna atmosfera, dzień ten był pełen śmiechu i radości.

Czytaj artykuł
News

Otrzymalismy tytuł "Szkoły młodych patriotów"

Publikacja: Czwartek, 17 stycznia 2019r.    Wejść 63

Nasza szkoła uczestniczyła w VII edycji konkursu „Szkoły młodych patriotów”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie .

Czytaj artykuł
News

Wigilia u terapeutek

Publikacja: Sobota, 22 grudnia 2018r.    Wejść 131

Słuchaczki kierunku terapeuta zajęciowy zorganizowały spotkanie świąteczne, na które zaprosiły również dyrekcję oraz nauczycieli. Były tradycyjne potrawy wigilijne, świąteczne wypieki, a przede wszystkim okazja do rozmów i spędzenia czasu inaczej niż w szkolnej ławce.

Czytaj artykuł
News

Świąteczny czas

Publikacja: Piątek, 21 grudnia 2018r.    Wejść 147

W życiu każdego człowieka potrzebne są szczególne chwile, dzięki którym stajemy się bardziej wrażliwi i serdeczni, bliscy i potrzebni. Nie ma w naszym kalendarzu świąt bardziej rodzinnych niż grudniowe święta Bożego Narodzenia.

Czytaj artykuł
News

Przedświąteczne działania Klubu Wolontariatu

Publikacja: Czwartek, 6 grudnia 2018r.    Wejść 81

W ostatnim czasie członkowie Klubu Wolontariatu mieli „ręce pełne roboty”.

Czytaj artykuł
News

Mikołaj w „Medyku”

Publikacja: Czwartek, 6 grudnia 2018r.    Wejść 85

6 grudnia każdego roku do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi Święty Mikołaj z prezentami. Samorząd Uczniowski postarał się o to by odwiedził on i naszych uczniów.

Czytaj artykuł
News

Anatomiczne Mikołajki

Publikacja: Czwartek, 6 grudnia 2018r.    Wejść 107

W mikołajkowe święto odwiedziły naszą szkołę dzieci z klasy II i III z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuchołazach. Lekcja anatomii w szkole średniej to główna atrakcja, którą przygotowaliśmy dla naszych gości. Czy nie jest na to zbyt wcześnie? Absolutnie! Przecież każdy człowiek, niezależnie od wieku, posiada takie same narządy wewnętrzne i powinien przynajmniej w stopniu podstawowym wiedzieć jak funkcjonuje jego organizm. A organizm można poznawać na wiele sposobów.

Czytaj artykuł
News

Andrzejki w internacie

Publikacja: Poniedziałek, 3 grudnia 2018r.    Wejść 125

Impreza andrzejkowa w naszym szkolnym internacie miała miejsce 29 listopada br. Samorząd Internatu zadbał o to, by – zgodnie z tradycją – były wróżby, zabawa i smaczny poczęstunek.

Czytaj artykuł
News

Światowy Dzień Walki z AIDS

Publikacja: Poniedziałek, 3 grudnia 2018r.    Wejść 81

O HIV i AIDS wiemy już sporo, jednak szereg mitów narosło wokół tego tematu. Dlatego wciąż należy aktualizować wiedzę na temat zakażeń wirusem, którego do tej pory nie udało się pokonać.

Czytaj artykuł
News

Andrzejki u opiekunek dziecięcych

Publikacja: Poniedziałek, 3 grudnia 2018r.    Wejść 111

Słuchaczki kl. I O wydziału opiekunek dziecięcych MSZ przygotowały imprezę andrzejkową w piątek, 30 listopada br. Spotkanie było okazją do rozmów na temat andrzejkowych tradycji, wróżb. Nie obyło się bez wspominania pamiętnych andrzejek z ubiegłych lat.

Czytaj artykuł