Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Targi Edu Opole

W dniach 5-6 marca nasz Medyk wziął udział w Targach Edukacyjnych w Opolu promując kierunki kształcenia: technik ortopeda i technik masażysta dla osób niewidomych i niedowidzących. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem kandydatów do klasy pierwszej szkół średnich oraz ich rodziców i nauczycieli. Dziękujemy za zaangażowanie młodzieży z klasy IIIa oraz słuchaczkom szkoły policealnej.

Jesteśmy świetnie przygotowani na wyzwanie podwójnego naboru. Naszym największym atutem są małoliczne klasy i indywidualne, podmiotowe traktowane uczniów, rodzinna atmosfera, a przede wszystkim wysoki poziom nauczania, o czym świadczy tytuł Złotej Tarczy przyznany przez magazyn Perspektywy. Wrażenie robi też zabytkowy, przepiękny budynek i nowoczesne wyposażenie pracowni lekcyjnych.

W trakcie targów uczestniczyliśmy w przecudownym spotkaniu z Janem Melą, który dla naszych ortopedów, a także i dla nauczycieli jest osobą niezwykle motywującą. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż udało nam się zamienić z nim kilka słów i uwiecznić tą chwilę na zdjęciu :)

Serdecznie zapraszamy, by przekonać się o tym osobiście już 28 marca w czasie III FESTIWALU NAUKI pod hasłem "Potęga zdrowia".

Patrycja Kleszno


Powrót do listy aktualności