Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Kiermasz bożonarodzeniowy

Cóż by to było za Boże Narodzenie bez kiermaszu świątecznego? Jego organizacją w okresie poprzedzającym święta zajmuje się od lat młodzież zamieszkała w szkolnym internacie wraz z opiekunką Panią Elżbietą Kurek. W ten sposób dbają oni o to, by w domach nie tylko naszych, ale i naszych przyjaciół znalazły się choćby drobne akcenty świąteczne wykonane przez nich.

W tym roku w przygotowywaniu bożonarodzeniowych „cacek” wsparły internacką młodzież słuchaczki wydziału terapeuta zajęciowy.   Przygotowanie świątecznych ozdób, kartek jest zajęciem integrującym i wyrabiającym poczucie estetyki.

Kiermasz miał miejsce w dniu, w którym odbywały się zebrania z rodzicami, czyli 14 grudnia ub. roku. W role sprzedawców wcielili się: Magda, Wiktoria, Kacper i Paweł –  uczniowie kl. I a technikum, mieszkańcy internatu. Zapewniali oni nie tylko fachową obsługę, ale także rozdawali promienne uśmiechy.  Stoisko prezentowało się okazale i przyciągało uwagę gości. Szkoda tylko, że nie wykupili  oni całego towaru…

Obraz:
Obraz:
Obraz:
Obraz:
Obraz:

Tekst: Krystyna Sikora

Zdjęcia: Elżbieta Kurek


Powrót do listy aktualności