Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  13  ,   14   ,  15  , (...)  26  , (...)  35  , (...)  49  ,  50   | następna strona »
NewsNews

Kolejny dawca to szansa na kolejne uratowane życie!

Nasza medyczna szkoła bardzo chętnie wspiera wszelkie inicjatywy, które wychodzą naprzeciw ludziom chorym, niepełnosprawnym czy potrzebującym, wszak to właśnie do pracy z człowiekiem kształcimy naszą młodzież. Tym razem nawiązaliśmy współpracę z fundacją DKMS i zorganizowaliśmy w szkole akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku.
WięcejData: Niedziela, 11 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 620
NewsNews

Jak pracuje serce?

Czy gimnazjalista może się już uczyć w szkole średniej? Oczywiście! Taka lekcja odbyła się właśnie w naszej pracowni anatomicznej. Lekcja prowadzona przez nauczyciela przedmiotu, ale również... przez starsze koleżanki naszych gości: Ewelinę Heinsch, Angelikę Pach i Paulinę Stoedter.
WięcejData: Czwartek, 8 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 635
NewsNews

PLUSZOWY MIŚ PRZYJACIEL DZIECI

Pluszowy miś to chyba najpopularniejsza zabawka na świecie. To kolega, przyjaciel, powiernik sekretów i tajemnic dzieci. Można się do niego przytulić, gdy jest smutno i źle, bo w końcu jest to przytulanka.
WięcejData: Wtorek, 6 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 552
NewsNews

I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców

Rada Rodziców jest ważnym organem każdej szkoły. Nie zawsze jednak wiadomo, jakie ma kompetencje, o czym może decydować, jakie jest jej miejsce w działaniach szkoły. Czasem warto takie kwestie doprecyzować i wyjaśnić. Temu służyła I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców, która odbyła się 1 grudnia 2016 r. w Opolu. Organizatorami byli: Fundacja ?Rodzice Szkole?, Kurator Oświaty oraz Wojewoda Opolski. Motyw przewodni spotkania: Rady Rodziców ? Partnerzy i Sprzymierzeńcy.
WięcejData: Wtorek, 6 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 349
NewsNews

Warsztaty przedsiębiorczości dla uczniów z Zespołu Szkół Medycznych im. Janusza Korczaka w Prudniku.

Dnia 29.11.2016r. doradca zawodowy MCK Prudnik Roland Rogowski-wolontariusz oraz doradca zawodowy Agnieszka Lenkowska przeprowadzili zajęcia dla uczniów z Zespołu Szkół Medycznych im. Janusza Korczaka w Prudniku w ramach Ogólnopolskiego Programu Popularyzacji Przedsiębiorczości i Kształcenia Zawodowego.
WięcejData: Sobota, 3 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 534
NewsNews

Przedszkolaki z Dytmarowa uczą się z nami pierwszej pomocy

Dziś odwiedziliśmy grupę przedszkolaków z Gminnego Przedszkola Publicznego w Dytmarowie. Członkinie Szkolnej Drużyny Ratowniczej przygotowały dla nich zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.
WięcejData: Piątek, 2 - Grudzień 2016r.    |   Wejść: 467
NewsNews

Izabela Rother Stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 24 listopada 2016 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.
WięcejData: Poniedziałek, 28 - Listopad 2016r.    |   Wejść: 482
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  13  ,   14   ,  15  , (...)  26  , (...)  35  , (...)  49  ,  50   | następna strona »
Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna