Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  14  , (...)  26  , (...)  35  , (...)  49  ,  50   | następna strona »
NewsNews

Kiermasz bożonarodzeniowy

Cóż by to było za Boże Narodzenie bez kiermaszu świątecznego? Jego organizacją w okresie poprzedzającym święta zajmuje się od lat młodzież zamieszkała w szkolnym internacie wraz z opiekunką Panią Elżbietą Kurek. W ten sposób dbają oni o to, by w domach nie tylko naszych, ale i naszych przyjaciół znalazły się choćby drobne akcenty świąteczne wykonane przez nich.
WięcejData: Czwartek, 4 - Styczeń 2018r.    |   Wejść: 71
NewsNews

Mistrzostwa Medyka w tenisie stołowym

18 grudnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa "Medyka" w tenisie stołowym. Po zaciętej walce wyłoniliśmy zwycięzców
WięcejData: Czwartek, 21 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 272
NewsNews

Mamy III miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Promocja zdrowego stylu życia to bardzo ważny aspekt w działaniach naszej szkoły.
WięcejData: Wtorek, 19 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 340
NewsNews

Nasi nauczyciele na medal!

Troje nauczycieli naszej szkoły odebrało dziś w Opolu nagrody w plebiscycie \\\"Nauczyciel na medal\\\" organizowanym przez nto. Do konkursu nauczyciele zostali nominowani przez uczniów, później odbywało się głosowanie sms-owe.
WięcejData: Wtorek, 19 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 515
NewsNews

Spotkanie z wnuczką Lucjana Rydla

W roku Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego nie tylko czytaliśmy fragmenty tego arcydzieła (8 września), ale dokładnie trzy miesiące po tym wydarzeniu gościliśmy w naszej szkole Panią Marię Barbarę Rydel – Hetnał … wnuczkę Młodej Pary z „Wesela”, (czyli Lucjana Rydla i Jadwigi Mikołajczykówny). Blisko 2 - godzinne spotkanie miało miejsce 8 grudnia br. w auli i zgromadziło społeczność szkolną.
WięcejData: Niedziela, 10 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 323
NewsNews

Odwiedziliśmy prudnicki kirkut

W jubileuszowym roku naszej szkoły wspominamy ludzi tworzących jej 60 – letnią historię. Szkoła to także baza dydaktyczna. W rozmowach, np. podczas III Zjazdu Absolwentów, poruszany był temat zmieniającego się oblicza Medyka. W uroczystej gali Pan Marcin Husak przypomniał zebranym historię naszego budynku, przeobrażonego z dawnej willi Fränkla w bazę dydaktyczną szkoły.
WięcejData: Niedziela, 10 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 325
NewsNews

Udało się! Przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę!

W ten szczególny przedświąteczny czas po raz trzeci już podjęliśmy w szkole decyzję, aby zaangażować się w przygotowanie Szlachetnej Paczki dla rodziny w potrzebie, którą z dostępnej listy wybrała nasza młodzież. Przez dwa tygodnie gromadziliśmy fundusze, przynosiliśmy produkty i artykuły, aby w ostatnich dniach przed finałem spakować 17 mniejszych, większych i bardzo dużych paczek. Oprócz wielu rzeczy niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu udało nam się również zakupić nową pralkę dla wybranej rodziny. Podczas przygotowania paczki towarzyszyło nam sporo pozytywnych emocji, ale bywały też chwile zwątpienia. Zastanawialiśmy się czy zdążymy, czy uda nam się zgromadzić odpowiednią ilość środków, aby zaspokoić potrzeby wybranej rodziny. Udało się!
WięcejData: Niedziela, 10 - Grudzień 2017r.    |   Wejść: 198
« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  14  , (...)  26  , (...)  35  , (...)  49  ,  50   | następna strona »
Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna