Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Kiermasz bożonarodzeniowy

Cóż by to było za Boże Narodzenie bez kiermaszu świątecznego? Jego organizacją w okresie poprzedzającym święta zajmuje się od lat młodzież zamieszkała w szkolnym internacie wraz z opiekunką Panią Elżbietą Kurek. W ten sposób dbają oni o to, by w domach nie tylko naszych, ale i naszych przyjaciół znalazły się choćby drobne akcenty świąteczne wykonane przez nich.

W tym roku w przygotowywaniu bożonarodzeniowych „cacek” wsparły internacką młodzież słuchaczki wydziału terapeuta zajęciowy.   Przygotowanie świątecznych ozdób, kartek jest zajęciem integrującym i wyrabiającym poczucie estetyki.

Kiermasz miał miejsce w dniu, w którym odbywały się zebrania z rodzicami, czyli 14 grudnia ub. roku. W role sprzedawców wcielili się: Magda, Wiktoria, Kacper i Paweł –  uczniowie kl. I a technikum, mieszkańcy internatu. Zapewniali oni nie tylko fachową obsługę, ale także rozdawali promienne uśmiechy.  Stoisko prezentowało się okazale i przyciągało uwagę gości. Szkoda tylko, że nie wykupili  oni całego towaru…

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Tekst: Krystyna Sikora

Zdjęcia: Elżbieta Kurek

Powrót

Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna