Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button

Najnowsze informacje z naszej szkoły

NewsNews

Ratownik medyczny - zawód czy powołanie?

„Poszkodowani nas nie wybierają. Pojawiają się na naszej drodze w wyniku urazów i obrażeń, które wymagają naszej pomocy. My natomiast świadomie zdecydowaliśmy się ich ratować. Wybraliśmy ten zawód, a nie inny. Chcąc wykonywać go bezbłędnie powinniśmy czytać i uczyć się każdego dnia... I musimy albo przyjąć na siebie tą odpowiedzialność albo zrezygnować." Dr Norman McSwain
WięcejData: Czwartek, 15 - Luty 2018r.    |   Wejść: 379
NewsNews

Podstępne WZW

Szacuje się, że wirusem zapalenia wątroby typu B lub C zakażony jest co 12-ty człowiek na świecie. Choroby te nie dają typowych objawów ,a nawet mogą przebiegać bezobjawowo, co powoduje ,że większość z zakażonych osób nie jest świadoma istniejącego ryzyka .Nie podejmowanie leczenia może z kolei powodować nieodwracalne konsekwencje zdrowotne, a nawet śmierć. Wirus zapalenia wątroby prowadzi bowiem do marskości i raka wątroby.
WięcejData: Czwartek, 15 - Luty 2018r.    |   Wejść: 98
NewsNews

Wieści ze Słowenii

Minął trzeci tydzień praktyk zawodowych naszych techników ortopedów w słoweńskim Mariborze. Zapraszamy do przeczytania krótkiej korespondencji od Jesiki i Oli.
WięcejData: Niedziela, 4 - Luty 2018r.    |   Wejść: 257
NewsNews

Pozdrowienia ze Słowenii

Zimowe ferie powoli dobiegają końca, a tymczasem nasi technicy ortopedzi zdobywają nowe doświadczenia na praktyce zawodowej w słoweńskim Mariborze. Oto krótka relacja Jesiki Hoppe z pierwszego tygodnia pobytu.
WięcejData: Środa, 24 - Styczeń 2018r.    |   Wejść: 313
Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna