Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy  |  Kolejny weekend spędzony z AutoCAD-em

Kolejny weekend spędzony z AutoCAD-em

13 i 14 grudnia 2014 w  naszej szkole odbyła się szkolenie pt: „Rysunek techniczny w AutoCAD”. Udział wzięło 5 uczniów z klasy II.

Jako uczestnicy szkolenia poznaliśmy podstawowe funkcje i możliwości programu, które nie są jeszcze na tym etapie bardzo skomplikowane. Okazało się, że układ współrzędnych, który poznaliśmy na matematyce, był bardzo przydatny podczas pracy z programem. Między innymi dzięki temu wszyscy sprawnie radziliśmy sobie z coraz trudniejszymi zadaniami i przykładami. Po ukończeniu szkolenia otrzymaliśmy dodatkowe materiały szkoleniowe, które pozwolą nam doskonalić swoje umiejętności na drodze samokształcenia. Każdy z uczestników otrzymał również certyfikat  potwierdzający ukończenie kursu. Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy” we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki z Opola.

Autorzy tekstu:

Damian Ciastoń

Marcel Pruszkowski

Autorka zdjęć: Izabela Czabaj

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna