Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy  |  XXII Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego ? REABILITACJA 2014

XXII Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego ? REABILITACJA 2014

W programie targów był m.in. pokaz rewolucyjnego egzoszkieletu, nowatorskie terapie fizjoterapeutyczne, warsztaty i liczne konferencje naukowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje najnowocześniejszego sprzętu ortopedycznego, młodzież miała również okazję do testowania tego profesjonalnego zaopatrzenia.

Mogliśmy zobaczyć innowacje w świecie medycyny oraz najświeższe trendy  świata w szeroko pojętej fizjoterapii. Dzięki uprzejmości firmy HasMed opiekunowie mogli wziąć udział  w warsztatach na temat : „Fizykalne metody drenażu limfatycznego w leczeniu wysięków, niwelacji zmęczenia powysiłkowego mięśni i DOMS oraz w terapii ran”. Zapoznali się również z nowym zabiegiem głębokiej oscylacji i body flow.

Myślę że wyjazd do Łodzi możemy zaliczyć do udanych, na pewno jest to spora dawka doświadczenia dla naszej zdolnej młodzieży.

 

                                                                                                                                                                                               mgr  Anna Matyjasik

Foto

Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna