Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

POŻEGNALIŚMY ROK SZKOLNY 2018/2019

Uroczystość miała miejsce 19 czerwca 2019 roku i zgromadziła w szkolnej auli pedagogów, uczniów i słuchaczy naszej szkoły. Był to 62. rok szkolny w historii Medyka.

W okolicznościowym przemówieniu dyrektor szkoły Adrianna Benroth przypomniała najważniejsze wydarzenia minionych 10 miesięcy, wspomniała o osiągnięciach, które przysporzyły szkole popularności w środowisku, ale – jak wspomniała - są też zobowiązujące na przyszłość, by podtrzymać  dobre imię.

Wyróżniający się w nauce i zachowaniu  uczniowie otrzymali świadectwa z biało – czerwonym nadrukiem  oraz nagrody. Nagrodami  rzeczowymi i dyplomami nagrodzono  najaktywniejszych uczniów i słuchaczy, laureatów konkursów. To oni – dzięki swojemu zaangażowaniu – ubogacali szkolne życie i rozsławiali szkołę w środowisku.

Były podziękowania, kwiaty, serdeczności…

Słuchacze kl. II M wydziału technik masażysta otrzymali z rąk opiekuna dr Sławomira Kożuszki dyplomy ukończenia szkoły. Złożyli też – zgodnie z tradycją – ślubowanie.

 

W części artystycznej uroczystości, której gospodarzem były słuchaczki kl. I O wydziału opiekunka dziecięca , można było usłyszeć kilka nastrojowych strof , piosenek i melodii.

Na zakończenie nie zabrakło  gratulacji i życzeń  dla wszystkich : udanych i bezpiecznych wakacji !

Uzupełnieniem tej relacji niech będzie poniższa galeria zdjęć.

                                                                                                                              K. Sikora

 


Powrót do listy aktualności